Jasmiinide kirjaga kolmnurkrätt

Läbi müüdud
Jasmiinide aeg- see pitsikiri sündis ühest toredast mustrimotiivist. Nelja õielehega õis viis mõtte kaunile soojale kevadõhtule, mil parkides õitsevad ebajasmiinid ning hullutavad meid oma mesise romantikahõnguga. Pitsikiri on samuti romantiline, rikkalik ja lummav!

Tradistioonide järgi kootud Haapsalu rätt valmib ca 2-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 65X140cm (+/- ca 7cm)
Sall saab kootud 100% loodusvalgest peenvillasest. Soovi korral saab salli tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta varianti enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan salli raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on sall vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise salli hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta sall keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle salli servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.