Kolmnurkrätt õpetajakirjaga

Lisa ostukorvi
175 €
Selle kolmnurkräti trumbiks on nupurohkus. Rohkelt südamemotiive ja õhuliste ning nupuliste pindade vaheldumine loovad mulje lopsakusest ja rikkalikkusest, kus tagasihoidlikkusel pole vähimatki kohta. Mustri kirjutasin kunagi, mõeldes tänulikkusega õpetajatele, kes eluteel on mulle palju andnud.  Rätt oli esindatud 2019. aastal näitusel "Pits meid köidab".

Traditsiooniline Haapsalu rätt valmib ca 2-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 180X 80cm (+/- ca 7cm)
Rätt saab kootud 100% loodusvalgest peenvillasest. Soovi korral saab räti tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta varianti enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan räti raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on rätt vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise rätti hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta rätt keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle räti servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.

Foto: Meelis Koks; modell Ingel-Britt