Silvia kirjaga traditsiooniline Haapsalu sall

Lisa ostukorvi
165 €
Silvia kiri on puhas klassika Haapsalu traditsiooniliste piibelehekirjade varasalvest. Silvia kirja loojaks on A.Jõelaid ning seda kirja on kootud juba 1970ndatest aastatest alates. Kui Eestit väisas aastal 1992 Rootsi kuningapaar, siis kuninganna Silvia sai kingiks just selle mustriga salli. Pitsikiri on väga armastatud olnud nii kandjate kui kudujate seas. 

Tradistiooniline Haapsalu sall valmib ca 2-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 60X170cm (+/- ca 7cm)
Sall saab kootud 100% loodusvalgest peenvillasest. Soovi korral saab salli tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta varianti enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan salli raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on sall vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise salli hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta sall keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle salli servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.