Suur Kaheksakandadega traditsiooniline Haapsalu rätt

Lisa ostukorvi
335 €
Selle Haapsalu räti poordiosas on toretsev kiri kaheksakandadega ning selle kandjast saab pilgumagnet. Kaheksakannamotiiv on positiivse tähendusega sümbol igas kultuuriruumis. Räti keskosas on kasutatud traditsioonilist kuubikukirja ning äärepitsi kiri on samuti Haapsalu kudujate klassika varasalvest. 
Rätile lisab ilmekust 2860 kootud lopsakat nuppu! 

Tradistiooniline Haapsalu rätt valmib ca 3-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 135X135cm (+/- ca 7cm)
Rätt saab kootud 100% loodusvalgest peenvillasest. Soovi korral saab selle tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta varianti enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan salli raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on sall vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise salli hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta sall keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle salli servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.