Suur Kaksikristikirjaga traditsiooniline Haapsalu rätt

Lisa ostukorvi
339 €
Väga suur rätt, täis kaitsvaid märke ja enam kui 2000 nuppu!  Rätt on kootud peenest sallilõngast ning oma suuruse tõttu saab seda kanda kaheksmurtuna. Ühtaegu on see nii soojaandja kui ka ehe ja pilgupüüdja. Räti poordiosas on kasutatud topeltristi motiivi ning äärepitsi lõin ekstra toretseva. Rätt on kootud kõigi vanade traditsiooniliste rätikudumisreeglite järgi. Selle räti kirja järgi kootud rätt oli aastal 2016 üks nö peaesinejaid mu rändnäitusel. 

Tradistiooniline Haapsalu rätt valmib ca 3-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 150X150cm (+/- ca 7cm)
Sall on kootud 100% loodusvalgest peenvillasest lõngast.

Soovi korral saab räti tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta oma soovi enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan salli raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on sall vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise salli hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta sall keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle salli servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.