Suur kolmnurkrätt Marilin

Lisa ostukorvi
295 €
Suur kolmnurkne rätt Marilin sai oma nime pruudi järgi, kes soovis , et kokku saaksid kootud just need kirjad pulmarätikusse. Tegemist on traditsiooniliste vanade Haapsalu kirjadega ja rätt on kootud kõigi vanade reeglite kohaselt. Räti poordiosas uhkeldab kuusega kuubikukiri ja väikese täitekirjana kogu rätil on tore käpakiri. 

See kolmnurkrätt on oma mõõtudelt ekstra suur. Sellisena sobib ta eriti hästi kandmiseks suurematele daamidele või siis väiksemas mõõdus daamid saavad räti ülemise ääre murda kahekorra tagasi. Räti volüüm avaldab muljet kindlasti igale vaatajale!

Tradistiooniline Haapsalu rätt valmib ca 2-6nädala jooksul tellimise kuupäevast. Kui Sul on kindel ajapiirang, võta palun eelnevalt ühendust, et täpsustada töö valmimise aeg.

MÕÕDUD JA MATERJAL:
Mõõdud 125X235cm (+/- ca 7cm)
Rätt saab kootud 100% loodusvalgest peenvillasest. Soovi korral saab räti tellida kas meriinost või villa-siidi-kašmiirisegusest lõngast, ka värvilisena. Palun täpsusta varianti enne töö tellimist kirjalikult liina.rees@gmail.com

HOOLDUS:
Kõikidele enda kootud sallidele annan kaasa eluaegse tasuta hoolduse garantii! See tähendab, et pesen ja venitan räti raamil kaunisse vormi, kuniks ta kestab, vaja on rätt vaid minuni toimetada.

Kui otsustad ise rätti hooldada, siis mõistlik on väga õrn käsipesu leiges vees, kasuta villasele mõeldud pesuvahendit. Kuivamiseks pinguta rätt keskmise pingega kas raamile või roostevabade nööpnõeltega tasapinnale ning lase kuivada üleöö. Peale venitamist töötle räti servasilmused ükshaaval vardale haarates taas kohevaks ja ümaraks.