Lõng on 8/2 (350m/100gr) mõõduga, kahekordne. Lõng on keskmise, pigem laugepoolse korrutusega, toodetud Lätis. Koostis: 100% villa 

Värvimisprotsessis püüan alati tooni võimaliku ühtlase tulemuse poole. Vahel võib juhtuda, et värvimistulemus on kergete toonivaheldustega, seda on sel juhul alati fotol näha. Hea tulemuse saamiseks kordan tihtipeale värvimisprotsessi, kasutades nii mitmeid värviandjaid samal lõngal. Looduslikult värvitud toonid ei taha kunagi otsest päikesevalgust, palun arvesta seda! Värvimisprotsessis olen kasutanud ainult ohutuid peitse ja kemikaale. Olen püüdnud värvitoone pildile võimalikult täpselt. Ostes palun arvesta siiski, et tegelik värvitoon võib erineda ekraanide kalibreerimisest, resolutsioonist jms sõltuvalt. Foto ei ole kahjuks kunagi 100% see, mis on lõng "päriselus".

Allpool leiad foto kirjeldusega ning selle all ostunupu. Kõik lõngatokid on ainueksemplarid st saadaval on vaid üks ühik samast värvitoonist. Kasutatud looduslikud värvained on mainitud pealkirjas. Naudi ise või tee väärikas kink nobenäpust sõbrale!

KASELEHTEDEGA värvitud lõng, 100gr (värv nr 344)
Lisa ostukorvi19 €

KASELEHTEDEGA värvitud lõng, 100gr (värv nr 349)
Lisa ostukorvi19 €