Lossiaiakiri voldikuna

Lisa ostukorvi
4 €

Lossiaia sallikiri väikese lihtsa voldikuna (A4 mõõt murtuna kolmeks). Voldikus on lühidalt sama informatsioon, mis on koekirja PDF-formaadis  kõrvalasuvas ostumenüüs.

Lossiaiakiri on pitsiline koekiri, sobilik Haapsalu salli kudumiseks, sisaldab koekirja skeemi ning kompaktselt kirja pandud lühikirjeldust Haapsalu salli kudumiseks. Lisaks võib seda mustrit kasutada  just oma parema äranägemise järgi mistahes muus kudumis.

Koekirjas on kasutatud parem- ja pahempidiseid silmuseid,  erinevaid kahandusi, õhksilmuseid ja Haapsalu salli traditsioonile iseloomulikku nuppu. Koekiri on parim keskmiselt vilunud kudujale.

Lõngasoovitus: parima ja ilmekama tulemuse saad peenet sallilõnga kasutades (2/28 või peenem e 1400m/100gr või peenemas mõõdus lõng).
Kasutatud varraste mõõt sõltub kudumistugevusest, tavapäraselt jääb pitsi kudumisel vardamõõt 2,5mm-3,5mm vahele. Pildil olev näidis on kootud keskmise kudumistugevusega 2,75mm vardaid ja villast 2/28 mõõdus sallilõnga kasutades.

Koekiri ei ole tasuta jagamiseks. Selle järgi kootud toodete müük on igati teretulnud, viita palun koekirja autorile. Aitäh!